Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना
