Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Manual
pl: Ręczne

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Analyze
pl: Analizuj
