Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Automatic
pt: Automático

en: Analyze
pt: Analisar
