Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Automatic
ro: Automat
