Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri
