Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
