Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: Automatic
eu: Automatikoa
