Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Manual
fa: دستی

en: Analyze
fa: تجزیه و تحلیل
