Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Manual
id: Petunjuk

en: Automatic
id: Otomatis

en: Analyze
id: Analisa
