Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: User settings
is: Notandastillingar

en: Analyze
is: Greina
