Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо
