Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था
