Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar
