Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: User settings
ps: غړي امستنې
