Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Manual
sk: Manuálne

en: Automatic
sk: Automatický

en: Analyze
sk: Analyzovať
