Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้
