Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Automatic
cs: Automatické

en: Analyze
cs: Analyzovat
