Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Automatic
fi: Automaattinen
