Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User settings
hi: सदस्य संचालन निर्देश

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Automatic
hi: स्वचालित
