Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Manual
sv: Manuell

en: Automatic
sv: Automatisk

en: other
sv: andra

en: Analyze
sv: Analysera
