Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች
