Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Analyze
ca: Analitza
