Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User settings
cy: Gosodiadau defnyddiwr

en: Analyze
cy: Dadansoddi
