Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj
