Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Manual
it: Manuale

en: Automatic
it: Automatico

en: Analyze
it: Analizza
