Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Manual
lv: Manuāli

en: Analyze
lv: Analizēt
