Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات
