Upgrade Status (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Project not secure
bo: ལས་གཞི་ལ་ཉེན་ཁ་འདུག

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
bo: Drupal བདེ་འཇགས་རུ་ཁག་གིས་ལས་གཞི་འདིར་བདེ་འཇགས་མིན་པའི་རྟགས་བཀོད་ཟིན་པས་ཚུར་ལེན་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་མྱུར་དུ་ལས་གཞི་འདི་དང་འབྲེལ་བའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རྒྱུ་གལ་ཆེ།

en: No available releases found
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ནང་དོན་མ་རྙེད།

en: Invalid info
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Recommended version:
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི།

en: Security update:
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར།

en: Latest version:
bo: པར་གཞི་གསར་ཤོས།

en: Development version:
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་བཞིན་པའི་པར་གཞི།

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: Failed to get available update data.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་ཚུར་ལེན་མ་ཐུབ།

en: No available update data
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མི་འདུག

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: %base_theme (!base_label)
bo: %base_theme ༼!base_label༽

en: Depends on: !basethemes
bo: !basethemes་ལ་གཞི་བརྟེན་དགོས།

en: Required by: %subthemes
bo: %subthemes་ལ་མཁོ་དགོས་ཡོད
