Upgrade Status (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Modules
ca: Mòduls

en: Check manually
ca: Comprova manualment

en: Change
ca: Canvia

en: warning
ca: avís

en: Themes
ca: Temes

en: Available
ca: Disponible

en: ok
ca: d'acord

en: Project not secure
ca: Projecte no segur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ca: Aquest projecte ha estat marcat com a insegur per l'equip de seguretat de Drupal i ja no està disponible per a baixar-se'l. És molt recomanable inhabilitar qualsevol element inclòs en aquest projecte!

en: No available releases found
ca: No s'han trobat noves versions disponibles

en: Invalid info
ca: Informació no vàlida

en: Recommended version:
ca: Versió recomanada:

en: Security update:
ca: Actualització de seguretat:

en: Latest version:
ca: Última versió:

en: Development version:
ca: Versió de desenvolupament:

en: Also available:
ca: També disponible:

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Last checked: @time ago
ca: Última comprovació: fa @time

en: Last checked: never
ca: Última comprovació: mai

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats

en: Failed to get available update data.
ca: No s'ha pogut obtenir la informació d'actualització disponible.

en: No available update data
ca: No hi ha informació d'actualització disponible

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Depends on: !basethemes
ca: Depèn de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ca: Requerit per: %subthemes
