Upgrade Status (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Modules
oc: Moduls

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Change
oc: Modificar

en: warning
oc: avertiment

en: Themes
oc: Tèmas

en: Available
oc: Disponible

en: Project not secure
oc: Projècte pas securizat

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
oc: Aqueste projècte es estat marcat coma insegur per l'equip de seguretat de Drupal e es pas mai disponible per baixar-se'l. Es fòrça recomandable desactivar qualsevol element inclús dins aqueste projècte!

en: No available releases found
oc: Cap de version pas disponibla

en: Invalid info
oc: Informacion invalida

en: Recommended version:
oc: Version recomandada :

en: Security update:
oc: Mesa a jorn de seguretat :

en: Latest version:
oc: Darrièra version :

en: Development version:
oc: Version de desvolopament :

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: Failed to get available update data.
oc: Es pas estat possible d'obténer l'informacion d'actualizacion disponibla.

en: No available update data
oc: I a pas cap d'informacion d'actualizacion disponible

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Depends on: !basethemes
oc: Depèn de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
oc: Requerit per : %subthemes
