Upgrade Status (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Modules
th: โมดูล

en: Check manually
th: ตรวจสอบอีกครั้ง

en: warning
th: คำเตือน

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Project not secure
th: โครงการไม่ปลอดภัย

en: No available releases found
th: ไม่มีข้อมูลรุ่น

en: Recommended version:
th: รุ่นที่แนะนำ:

en: Security update:
th: อัพเดตความปลอดภัย:

en: Latest version:
th: รุ่นล่าสุด:

en: Development version:
th: รุ่นกำลังพัฒนา:

en: Also available:
th: การอัพเดตอื่นๆ:

en: Includes: %includes
th: รวมถึง: %includes

en: Disabled modules
th: ปิดใช้งานโมดูล

en: Disabled themes
th: ธีมที่ไม่ได้เปิดใช้
