Upgrade Status (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Modules
az: Modullar

en: Unknown
az: Naməlum

en: Themes
az: Mövzular

en: Available
az: Mövcuddur

en: Project not secure
az: Layihə təhlükəsiz deyil

en: No available releases found
az: Heç bir mövcud buraxılış tapılmadı

en: Invalid info
az: Yanlış məlumat

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes
