Upgrade Status (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Available
fa: در دسترس

en: Project not secure
fa: پروژه امن نیست

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
fa: این پروژه توسط تیم امنیتی دروپال ناامن شناخته شده است و دیگر برای دریافت در دسترس نیست. غیرفعال نمودن تمام محتویات این پروژه اکیدا توصیه می‌شود!

en: No available releases found
fa: هیچ انتشاری در دسترس نیست

en: Invalid info
fa: اطلاعات نامعتبر

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Failed to get available update data.
fa: دریافت اطلاعات به‌روزرسانی‌های دسترس موفقیت‌آمیز نبود.

en: No available update data
fa: هیچ اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس نیست

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled
