Upgrade Status (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Project
ro: Proiect

en: Modules
ro: Module

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Themes
ro: Teme

en: Available
ro: Disponibil

en: Project not secure
ro: Proiectul nu este sigur

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
ro: Acest proiect a fost etichetat ca fiind nesigur de către echipa de securitate Drupal şi nu mai este disponibil pentru descărcare. Este foarte recomandat să dezactivați tot ce este inclus în acest proiect!

en: No available releases found
ro: Nu s-au găsit versiuni disponibile

en: Invalid info
ro: Informaţii invalide

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Last checked: @time ago
ro: Ultima verificare: în urmă cu @time

en: Last checked: never
ro: Ultima verificare: niciodată

en: Includes: %includes
ro: Include: %includes

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Disabled themes
ro: Teme dezactivate

en: Failed to get available update data.
ro: Nu a reușit să obțină date de actualizare disponibile.

en: No available update data
ro: Nu există date actualizate disponibile

en: Includes:
ro: Include:

en: Enabled: %includes
ro: Activat: %includes

en: Disabled: %disabled
ro: Dezactivat: %disabled
