Upgrade Status (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Last checked: @time ago
te: చివరిసారి చూసినది: @time క్రితం

en: Disabled modules
te: అచేతన మాడ్యూళ్ళు

en: Disabled themes
te: అచేతన అలంకారాలు
