Upgrade Status (7.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Project
af: Projek

en: Unknown
af: Onbekend

en: Themes
af: Temas

en: Project not secure
af: Projek is nie veilig nie

en: Invalid info
af: Ongeldige inligting

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas
