Upgrade Status (7.x-2.0-alpha3) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Project
no: Prosjekt

en: Modules
no: Moduler

en: Unknown
no: Ukjent

en: Themes
no: Utseendemaler

en: Available
no: Tilgjengelig

en: Project not secure
no: Prosjekt er ikke sikkert

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
no: Dette prosjektet er merket som usikkert av Drupal sitt sikkerhetslag og er ikke lenger tilgjengelig for nedlasting. Øyeblikkelig deaktivering av alt som er del av dette prosjektet er sterkt anbefalt!

en: No available releases found
no: Ingen tilgjengelige oppdateringer funnet

en: Invalid info
no: Ugyldig info

en: Drupal core
no: Drupal-kjerne

en: Last checked: @time ago
no: Sist sjekket for @time siden

en: Last checked: never
no: Sist sjekket: aldri

en: Includes: %includes
no: Inneholder: %includes

en: Disabled modules
no: Deaktiverte moduler

en: Disabled themes
no: Deaktiverte utseendemaler

en: Failed to get available update data.
no: Klarte ikke hente tilgjengelige opplysninger om oppdatering.

en: No available update data
no: Ingen tilgjengelige opplysninger om oppdatering

en: Includes:
no: Inkluderer:

en: Enabled: %includes
no: Aktivert: %includes

en: Disabled: %disabled
no: Deaktivert: %disabled

en: Depends on: !basethemes
no: Avhengig av !basethemes

en: Required by: %subthemes
no: Påkrevd av %subthemes
