Upgrade Status (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Project
cs: Projekt

en: Modules
cs: Moduly

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Available
cs: K dispozici

en: Project not secure
cs: Projekt není bezpečný

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
cs: Tento projekt byl označen bezpečnostním týmem Drupalu jako nebezpečný a není již k dispozici pro stažení. Jeho okamžité vypnutí (včetně všech součástí) je velice doporučeno!

en: No available releases found
cs: Nebylo nalezeno žádné dostupné vydání

en: Invalid info
cs: Neplatné informace

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: Failed to get available update data.
cs: Chyba při stahování aktualizací.

en: No available update data
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Depends on: !basethemes
cs: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
cs: Požadovaný: %subthemes
