Upgrade Status (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Project
he: פרוייקט

en: Modules
he: רכיבים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Themes
he: עיצובים

en: Available
he: זמין

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: מעולם לא

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים

en: Failed to get available update data.
he: נכשל ביבוא מידע על עידכונים

en: Includes:
he: כולל:
