Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Upload
ca: Puja

en: Upload Image
ca: Puja imatge

en: Resize
ca: Redimensionar
