Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Image
hu: Kép feltöltése

en: Resize
hu: Átméretezés
