Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Upload
ja: アップロード

en: Upload Image
ja: 画像アップロード

en: Resize
ja: リサイズ
