Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Upload Image
da: Upload billede

en: Resize
da: Tilpas størrelse
