Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Upload Image
es: Subir una imagen

en: Resize
es: Redimensionar
