Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Upload
fr: Transférer

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Upload Image
fr: Transférer une image

en: Resize
fr: Redimensionner

en: Aspect Ratio
fr: Ratio de l'image
