Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Upload Image
pl: Wyślij zdjęcie

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru
