Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: Resize
sl: Spremeni velikost
