Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Resize
sv: Ändra storlek
