Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Upload
fi: Siirrä

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Upload Image
fi: Siirrä kuva

en: Resize
fi: Muuta kokoa
