Uploadify Jcrop -- 猎人上传神器 (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Resize
lt: Keisti matmenis
